بلاگي درباره كارت ويزيت بلاگي درباره كارت ويزيت .

بلاگي درباره كارت ويزيت

چه نوعي از كارت ويزيت را تعيين كنيم؟

چه نوعي از كارت ويزيت را تعيين كنيم؟

ضرورت داشتن يك كارت ويزيت ارزان و خاص , موضوعي غيرقابل ديده پوشي است .

 

در‌اين برهه از زمان , براي همه‌ي ما واضح است كه يك كارت ويزيت , با جثه كوچكش , چه تاثيرات بزرگي در كسب و كارمان مي گذارد . كارت ويزيت قادر است اول مانور تبليغاتي يك كسب و عمل باشد و اوليه مانوري كه تا مدام بايستي ادامه داشته باشد .

 

كارت ويزيت ارزان ترين و پرسرعت ترين رويكرد تبليغ براي شماست كه درصورتي كه خلاقانه پباده سازي و بنيادين چاپ شود , به شايسته ترين منش تبليغ نيز تبديل مي شود و همپاي شيوه‌هاي تبليغاتي ديگر , كسب و كارتان را زنده نگه ميدارد .

از تاثيرگذاري كارت ويزيت و نقش مالامال رنگش در بازاريابي فراوان بيان شده ولي از مرحله‌ي پباده سازي و تعيين كالا چاپي كارت ويزيت كمتر حرفي به در بين آمده است . اين در حالي است كه تاثيرگذاري يك كارت ويزيت نيازمند تعيين آگاهانه و هوشمندانه‌ي گونه آن است .

 

محصول مقواي مورد استعمال در يك كارت ويزيت , جور روكش آن , برش و قالب و سرويس ها بعداز چاپ كه يك كارت ويزيت را به ارائه‌ي پاياني اش نزديك مينمايد , تمامي بخش‌هاي مهمي مي‌باشند كه هنگام پيشنهاد مي بايست به آنان اعتنا كنيم و اين سوالي است كه مي بايست از خويش بپرسيم : كدام جور كارت ويزيت شايسته ترين و هماهنگ ترين ارائه را از مارك ما خواهد داشت؟

 

در حالتي كه بخش پباده سازي , كه قلب تپنده ي كارت شماست , به خير انجام گرفته باشد , هم اكنون وقت آن رسيده كه با متريال هاي متفاوت كارت ويزيت آشنا گرديد تا با آشنايي آن‌ها شايسته ترين گزينش را از دربين مورد هاي جانور انجام دهيد .

راءس تخصصي چاپ و تبليغات منزل طراحان سام , با دقت به تجربه ي بلند مقطع در‌اين حوزه , به‌دنبال شايسته ترين آيتم ها را براي تعيين پيش روي شما مي‌گذارد :

 

‌كارت ويزيت لمينيت درخشان

 

كارت ويزيت لمينيت درخشان , از گلاسه 300 گرم به همراه روكش لمينيت 150 ميكرون تهيه و تنظيم مي شود . در واقع طرح بر روي گلاسه , چاپ و آن‌گاه روكش لمينيت درخشان بر روي آن كشيده مي شود . روكش لمينيت استحكام بالايي به كارت ميبخشد ; به طوري كه كارت لمينيت با مشخصه ي حياتي سفت بودن و غيرقابل انعطاف بودن شناخته مي شود . در سطح ي بعد از آن , كارت ها با قالب بدور گرد ( قالب شناخته شده ي لمينيت ) برش مي خورند . سايز استاندارد در كارت ويزيت لمينيت درخشان 8 . 5 در 5 . 5 است . اما قابليت و امكان اعمال قالب هاي يگانه هم درين كارت موجود است كه به دنبال به معرفي آنها مي‌پردازيم .

 

كارت ويزيت لمينيت درخشان كارت مضاعف پرطرفداري است چرا‌كه يكسري نكته مثبت را به طور همزمان به همراه دارااست : تداوم و ماندگاري خوب , قيمت خوب و مشخصه ي كليدي آن , يعني محافظت درخشش و جذابيت رنگ ها .

 

 

كارت ويزيت لمينيت مبهوت

 

كارت ويزيت لمينيت متحير از گلاسه 300 گرم با روكش لمينيت 150 ميكرون تهيه و تنظيم مي شود . فرآيند فعاليت در‌اين دسته كارت , شبيه كارت ويزيت لمينيت درخشان است و تفاوت آنان در گونه درخشان يا اين كه مبهوت بودن روكش لمينيت آنهاست .

 

سايز استاندارد كارت ويزيت لمينيت كدر , 8 . 5 در 5 . 5 است كه ولي قابليت اعمال قالب هاي برش مختص هم بر آن موجود هست . استحكام بالا و تداوم و ماندگاري كارت هم نمونه زدني است .

 

كارت ويزيت لمينيت كدر جلوه ي بصري يگانه و ويژه اي به رنگ ها و موادسازنده كارت شما مي‌بخشد . به طوري كه حالتي با ابهت و گران قيمت به مارك شما ميدهد . اين كارت شايسته ترين مورد براي ذوق وسليقه هاي مختص است .

كارت لمينيت متحير با يووي امباس و يووي شني

 

كارت ويزيت لمينيت مبهوت با خصوصياتي كه در صدر ذكر شد , در سرويس ها بعداز چاپ , همراه با يووي بي آلايش و يووي شني ( بصورت

يووي پوششي

يووي پوششي است كه در اينجا به صورت موضعي بر روي بخشي از طرح كه معلوم شده قرار مي‌گيرد و بعد از آن پايين تاثير يك چراغ فرابنفش , فورا كم آب مي شود . يووي موضعي جزو طرح را معين خيس و درخشان خيس مي‌نمايد و دقت مخاطب را ناخودآگاه به سوي خودش مي‌كشد . به دليل آنكه كنتراست خاصي في مابين روكش مبهوت كارت و يووي درخشان ساخت مي شود و ناخودآگاه جلب دقت مي نمايد . از اين تكنيك مي توان براي مشخص و معلوم كردن جزو طرح نظير لوگو يا اين كه شعار مارك و يا اين كه فرمي يگانه در كارت ويزيت منفعت جست .

 

يووي امباس , يووي بي آلايش اي است كه بر روي طرح قرار مي گيرد و قسمتي از طرح را درخشان خيس جلوه ميدهد . بازي فروغ بر روي مرحله يووي رخداد جذابي است كه در‌اين تكنيك چاپي شاهدش خوا‌هيم بود .

 

يووي شني موضعي هم به سبك مختص خودش دقت را جلب مي نمايد . يووي شني دارنده بافتي شن مثل است كه شرايط يگانه و ويژه را براي طرح ساخت مي نمايد و بخشي از طرح كارت ويزيت را پررنگ خيس مي نمايد .

كارت ويزيت كتان

 

كارت ويزيت كتان از مقواي كتان 300 گرم آلماني كوهلر تنظيم مي شود . خصوصيت مختص اين كارت ويزيت , بافت تار و پودي آن است كه نيز از نظر ديداري و نيز از نگاه لمسي قابل تشخيص است . روي اين كارت هيچ جور روكشي قرار نمي گيرد و از بافت آن تحت عنوان ويژگي بارزش ياد مي شود .

 

كارت ويزيت كتان به صورت همگاني در موقعيت به دور تيز در سايز 9 در 5 ارائه مي شود و ولي قابليت اعمال برش در سايزهاي يگانه و متعدد هم در آن موجود هست .

 

كارت ويزيت كتان , كارتي با بها زياد مطلوب است و مخاطبان و طرفدارهاي متعددي دارااست . اما مي بايست يك‌سري نكته را هنگام گزينش اين مدل كارت در لحاظ داشته باشيد : رنگ هاي تمپلات و سطح هاي بزرگ رنگي و مسئله هاي تيره و مشكي , مورد هاي قابل قبولي براي چاپ بر روي كتان نيستند . طرح هايي به شايسته ترين سود ي چاپي بر روي كتان مي رسند , كه بي آلايش باشند . اكثر زمان ها طرح هايي با قضيه سپيد , شايسته ترين و زيباترين سود را براي چاپ بر روي كتان مي دهند .

كارت ويزيت سلفون كدر مخملي

 

كارت ويزيت سلفون متحير مخملي در واقع به عبارتي گلاسه 300 گرم است كه با روكش مبهوت مخملي ارائه مي شود .

 

كارت ويزيت سلفون مخملي , همچون كارت كتان , شم لامسه را مشغول مي نمايد . بافت دوچندان قابل انعطاف و لطيفي همچون مخمل , مشخصه ي حياتي اين كارت ويزيت است . روكش مخملي علاوه بر لطافت و نرمي , حالتي گران قيمت و امروزي هم به كارت ويزيت ميبخشد .

 

از جمله خدماتي كه همراه با اين كارت ارائه مي شود و مدام مخاطبان متعددي را به خويش جلب نموده است , ملازمت و همراهي طلاكوب با كارت ويزيت مخملي است .

 

در شيوه ي طلاكوب , از ورق هايي كه اصطلاحا به آنان ورق طلا جواهرات ميگويند استعمال مي شود . ورق هاي طلا جواهرات به صورت موضعي بوسيله ي دستگاه لترپرس بر روي جزو طرح قرار ميگيرند .

 

به كار گيري از طلاكوب بر روي كارت ويزيت مخملي يكي‌از شايسته ترين مخلوط هاي متريالي است . به اين دليل‌كه تضاد و مغايرت در بين وضعيت مخملي مبهوت و درخشندگي ورق طلا و جواهرات بر روي آن , جلوه ي بصري فوق العاده قشنگ و تاثيرگذاري را ساخت مي نمايد .

 

نا گفته پيداست كه طلاكوب , زيبايي خاصي به كارت ويزيت مي‌بخشد و از آن گهگاه در جهت فانتزي كردن طرح و گهگاه براي رسميت بخشيدن و نفيس خيس جلوه دادن يك كسب و فعاليت استعمال مي شود .

كارت ويزيت سلفون درخشان

 

كارت ويزيت سلفون درخشان از گلاسه 300 گرم با روكش سلفون درخشان تهيه و تنظيم مي شود .

كارت ويزيت سلفون درخشان

كارت ويزيت سلفون درخشان عموما در وضعيت بدور تيز در سايز 9 در 5 , و در شرايط به دور گرد با سايز 8 . 5 در 5 . 5 ارائه مي شود . قابليت برش در سايز هاي يگانه هم براي اين مدل كارت ويزيت موجود است .

 

دو برهان تاثيرگذار , كارت ويزيت سلفون درخشان را به كارتي پرطرفدار بدل نموده است . بها مقرون به صرفه ي آن و درخشندگي و وضوح كارت كه به واسطه ي پوشش سلفوني براقش پديد آمده است .

 

كارت ويزيت سلفون متحير

 

كارت ويزيت سلفون متحير از گلاسه 300 گرم با روكش سلفون متحير تهيه و تنظيم مي شود . پروسه فعاليت در كارت ويزيت سلفون مبهوت , شبيه گونه درخشان آن است و تفاوت آنان صرفا در درخشان يا اين كه مبهوت بودن روكش است .

 

كارت ويزيت سلفون درخشان معمولا در شرايط بدور تيز در سايز 9 در 5 , و در وضعيت به دور گرد با سايز 8 . 5 در 5 . 5 ارائه مي شود البته قابليت برش در سايز هاي مختص هم براي اين گونه كارت موجود است .

 

كارت ويزيت سلفون كدر به واسطه ي روكش ماتي كه داراست , جلوه ي بصري خاصي به كارت شما مي‌دهد . رنگ ها درين كارت پاره اي پخته خيس به لحاظ مي رسند و جلوه اي متحير و شيك به خويش ميگيرند .

كارت ويزيت استخواني

 

كارت ويزيت استخواني از لمينيت شدن دو گلاسه 300 گرم و روكش سلفون متحير تهيه و تنظيم مي شود . لمينيت شدن دو گلاسه به نيز , وضعيت سفت و استخواني به كارت مي بخشد و انعطاف پذيري كارت را از ميان مي برد . اين واقعه ماندگاري بالايي براي اين كارت به ارمغان مياورد .

 

يووي موضعي از جمله خدماتي است كه همراه با اين كارت ارائه مي شود و سازه به طرح كارت ويزيت , جزء آن جلوه‌ي درخشان و درخشنده پيدا ميكند .

قالب‌هاي متنوع كارت‌هاي لمينيت

 

قالب هاي متنوع , قابليت و امكان تعيين قاب مطلوب را براي كارت ويزيت شما مهيا مي‌نمايند . اين قالب ها قابل اعمال بر روي كارت ويزيت‌هاي لمينيت متحير و درخشان ميباشند . فريم يك كارت ويزيت محدوده‌اي است كه عنصرها بصري در آن قرار مي گيرند و پايين تاثير فرم هر قاب , عنصرها و رنگ‌ها جلوه و معناي خاصي پيدا مي كنند . براين اساس كادرهايي كه به واسطه‌ي قالب‌هاي متنوع پديد ميايند , نقش مهمي در تركيب‌بندي و تاثير گذاري كارت ويزيت ما بازي مينمايند . اشكال قالب‌هاي قابل ارائه به‌اين شرح است :

 

قالب كلاد با سايز 8 . 5 در 5 . 5 ارائه مي‌گردد . در‌اين قالب سه طرف دورگرد و يك طرف دورتيز برش مي خورد .

قالب بتيس در سايز 8 . 5 در 5 . 5 ارائه مي گردد . در‌اين قالب دو كناره دورگرد و دو طرف دورتيز برش مي‌خورند .

قالب مربع در سايز 5 . 5 در 5 . 5 اگر هر چهار طرف آن دورگرد است برش ميخورد .

قالب دورگرد هم در واقع به عبارتي سايز استاندارد كارت ويزيت لمينيت است كه به صورت چهار كناره دورگرد و در سايز 8 . 5 در 5 . 5 ارائه مي‌شود .

راءس تخصصي چاپ و تبليغات خانه طراحان سام همواره به دستمزد مشتريانش پايبند بوده و كيفيت را اصل اصلي فعاليتش قرار داده است از اين جهت بعد از كيفيت چاپ به فرايند حياتي و تاثيرگذار پس از چاپ هم دقت ويژه‌اي داراست .

 

 

بسته بندي هم تراز ي مهمي از ارائه‌ي يك جنس است كه اكثر اوقات ناديده گرفته ميگردد . آنگاه سوم از اهميت بسته بندي در حفظ و محافظت از كالا چاپي و تاثيرگذاري‌اش بر مخاطب مطلع است و بسته بندي شكيل و گوناگون را بخشي از سرويس ها خويش قرار داده است .

 

كارت ويزيت شما , نماينده‌ي شماست , آن را دستكم نگيريد!

منبع: شركت چاپ خانه طراحان سام


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۵:۲۵ توسط:علي مرادي موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :